Norvegija

Norvegijos Karalystė – valstybė Šiaurės Europoje, užimanti visą vakarinę Skandinavijos pusiasalio dalį. Į Karalystės sudėtį įeina ir keli Arkties salų archipelagai (Svalbard ir Jan Mayen). Ribojasi su Švedija, Suomija ir Rusija. Šiuo metu, tai ne tik pati turtingiausia pasaulio valstybė, bet tuo pačiu ir labiausiai „laukinis“ Vakarų Europos kraštas, išsaugojęs didžiulius civilizacijos nesugadintos gamtos plotus.
Savo nuotykines keliones mes rengiame egzotiškiausioje - arktinėje Norvegijos dalyje, šiauriau poliarinio rato plytinčiose Nord-Troms‘o ir Finnmark‘o apygardose. Šiuose, beveik negyvenamuose laukinės gamtos plotuose, vadeliodami šunų kinkinius ar lėkdami sniego motociklais pajusite poliarinės romantikos svaigulį, kalnų didingumą, tundros ramybę ar kerintį pašvaistės grožį.
Žiemos nuotykiai Nord-Troms'e
Mūsų siūloma nuotykinė kelionė Nord-Troms‘o apygardoje išsiskiria savo tempu ir teikiamais ekstremaliais pojūčiais: galėsite keliauti šunų kinkiniais, sniego motociklais, pernakvoti kalnų stovykloje, stebėti pašvaistę, paplaukioti ir pažvejoti fiorduose.
Plačiau »
Žygis šunų kinkiniais Finnmarke, Karasjok apylinkėse
Kelionės šunų kinkiniais - puiki pramoga tiems, kurie nori aplankyti laukines, civilizacijos nepaliestas vietas ir patirti nepamirštamą nuotykį. Šios kelionės planuojamos ir patyrusiems keliautojams, rogininkams, ir naujokams. Keliaujant šunų kinkiniais tenka pasikliauti savo ištverme ir jėgomis. Dauguma šių žygių dalyvių – nuotykius mėgstantys žmonės, ieškantys naujos patirties. Nėra jokių amžiaus, stiprumo ar lyčių apribojimų, - visi gali išmokti valdyti roges. Svarbu, kad būtum pakankamai sveikas, koordinuotas ir geranoriškai nusiteikęs, kad galėtum vairuoti šunų kinkinį. Nebūtina patirtis bendraujant su šunimis. Užtenka pagarbos šiems kantriems ir sunkiai dirbantiems gyvūnams, galintiems suteikti ypatingo džiaugsmo keliaujantiems per laukinę gamtą. Vadovai apmokys jus valdyti kinkinius ir paaiškins, kaip tapti geriausiais draugais su kinkinį tempiančiais šunimis.
Plačiau »